Hosting sponsorumuz:
Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uno nasıl
29-06-2010, 09:26 PM
Yorum: #1
Uno nasıl
Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar bikaç ay içinde araba almayı düşünüyorum unoları daha önceden sevmezdim ama bi arkadaşın ısrarı üzerine biraz inceledim gayet hoş araba sizce nabayım uno alayımmı başka arabamı bakayım lütfen iyi ve kötü yönlerini yazarmısınız.
30-06-2010, 02:38 AM
Yorum: #2
RE: Uno nasıl
(29-06-2010 09:26 PM)Azazil Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  lütfen iyi kötü yönlerini yazarmısınız.

sadece şu kadar söyleyim;

42 tl'lik lpg ile 320km gidebileceğin başka bir araç varsa hiç düşünmeden al derimBig Grin
Tüm Mesajlarına Bak
30-06-2010, 10:04 AM
Yorum: #3
aynen az yakar, çok kaçar unocanlarımız. Tongue

forza es-es
Tüm Mesajlarına Bak
30-06-2010, 01:17 PM
Yorum: #4
az yakan çok kaçan arabaın kıçını başını kendi kıçın başınmış gibi oynatabildiğin her deliğe girebilen UNOCOOPER Wink
30-06-2010, 01:56 PM
Yorum: #5
parçası ucuzdur motoru kendine göre gayet güçlüdür.yeri gelir 7 kişi bile binebilirsin.kemiklidir öle kolay kolay reno gibi agır yükü aldımı bayılmaz.istedigin her deliğe girebilecegin gibi fazla sıkıntı yaşamassın.içi geniştir.gösterişi fazla yoktur öle göze belki iyi görünmeye bilir ama tam bi aile arabasıdır.istersen becerebilirsen sportif bi halede sokabilirsin arabayı.yakıtı harcaması iyidir yeterki lpg takılı ve ruhsata işli olsun hiçte basite alınacak bi araba deyildir.tabi iyi oldugu kadar kötü yonkleride var ama hangi arabada yokki bu sonuçta keseye göre hareket etmek durumundayız.paran varsa en güzelini al .ama orta şekerli bi kahve seviyosan o orta şekerli kahvede sadece unodur. Smile
Tüm Mesajlarına Bak
30-06-2010, 02:08 PM
Yorum: #6
valla arkadaş bende alalı daha 1 hafta oldu,ve inan çok memnunum.yani en azından şahin fiyatına aldığım için ve unoya bindiğim için gururluyum Smile))
Tüm Mesajlarına Bak
30-06-2010, 02:18 PM
Yorum: #7
(30-06-2010 01:56 PM)mardinlihakan27 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  tabi iyi oldugu kadar kötü yonkleride var ama hangi arabada yokki bu sonuçta

bana göre tek kötü yanı var.bagajının çok küçük olması:)ben alırken yol tutuşu iyi değil,freni iyi değil,çok sorun çıkarır dediler.45.000km yol yaptım 180e kadar çıktım.kasa hafif,motorda güçlü olunca hem gayet az yakıyor,hemde gayet iyi gidiyor.
yani duyduklarınıza inanmayın.alın deneyin görünWink
Tüm Mesajlarına Bak
30-06-2010, 07:39 PM
Yorum: #8
yerine alcak alternatif bulunur belki ama, satarken hemen gider. satılık yazdım, aynı gün 4 kişi aradı, bi tanesi trafikte durdurdu. kolay satılır özetle.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
30-06-2010, 08:26 PM
Yorum: #9
hmm yorumlar için teşekkürler bu forumda bi arkadaş konu açmış iyi ve kötü yönleri diye orda 4 kişi bindiğinde dikkat etmek lazım diyo mardinlihakan27 arkadaşımızda 7 kişi bile biner diyo zaten ben acemilik için alıcam sanırım unodan daha iyi bi seçim yok. teşekkürler.
01-07-2010, 10:37 AM (Bu konu en son: 01-07-2010 Tarihinde, Saat: 10:38 AM düzenlenmiştir. Düzenleyen: merdem.)
Yorum: #10
bende uno almayı düşünüyorum ama kararsızım bütçeme göre alabileceğim araba aslın da ama.bütçeme uygun diğer arabaların forum sitelerinede üyeyim herkes kendi arabasını övüyor :o hangisini tercih edeceğim inanın çok kararsızım ama şu an seçeneği 3 e indirdim..uno,lada samara,Renault 9..bunlar arasında tercih yapacağım artık :o
Tüm Mesajlarına Bak
Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ii akşamlar herkesi bi önerim isteğim olacaktı sizce nasıl olur? tufan_26 4 744 14-02-2013 11:58 PM
Son Yorum: İzzet GÖÇMEN
  aracı güneşten nasıl koruruz,yöntemleri neler? duygusal4802 6 2,754 30-06-2011 12:36 AM
Son Yorum: Alper

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi