Hosting sponsorumuz:
Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Far - Sinyal- Silecek Kolu
02-02-2012, 08:29 PM
Yorum: #1
Far - Sinyal- Silecek Kolu
Merhaba Uno Dostları ;
Meşhur sorunlardan far silecek sinyal kolunda sorun var .. Sürekli far yanması gibi ..Uzun ve soğuk kış günlerinde bu bana bir adet aküye maloldu..
Şimdi bu takımı komple değiştireceğim . Fakat taşrada yaşadığım için burdaki satış yerinde Doğan slx için olan setin Uno s (70) arabama olabileceği söylendi .. Aacaba gerçekten olur mu ?
Direksiyon ve kutusunu söktüm .. Doğan slx seti acaba bizim Uno ya olur mu alıp gelmeden sizlere danışmak istedim..
Konu ile ilgili tecrübesi olan var mı ?

ALTINDA FİESTA ; GÖNLÜ HALA FİAT UNOCANDA...
Tüm Mesajlarına Bak
02-02-2012, 09:47 PM (Bu konu en son: 02-02-2012 Tarihinde, Saat: 09:48 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: kullu_88.)
Yorum: #2
RE: Far - Sinyal- Silecek Kolu
(02-02-2012 08:29 PM)M3T3HAN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Merhaba Uno Dostları ;
Meşhur sorunlardan far silecek sinyal kolunda sorun var .. Sürekli far yanması gibi ..Uzun ve soğuk kış günlerinde bu bana bir adet aküye maloldu..
Şimdi bu takımı komple değiştireceğim . Fakat taşrada yaşadığım için burdaki satış yerinde Doğan slx için olan setin Uno s (70) arabama olabileceği söylendi .. Aacaba gerçekten olur mu ?
Direksiyon ve kutusunu söktüm .. Doğan slx seti acaba bizim Uno ya olur mu alıp gelmeden sizlere danışmak istedim..
Konu ile ilgili tecrübesi olan var mı ?

merhaba üstadım;)

doğan slx lerinki uyarmı bilmiyorum ama benim sinyal kolu kırıldığında gecen yıl komple değiştirdim. Sanayide rahatca bulabiliyorsun. ben aldığımda 60 tldi.yalnız değiştirirken üstteki dörtlü düğmesine özen göster çünkü çok hassas ben o parça için 8 tane parçacı dolandım sadece birinde buldum. ve 25 tlcik ödedim. astarı yüzünden pahalı yani. totalde 100 tl yedi.

aşağıdaki linkte bulabilirsin, hemde daha ucuzmuş burda ;)
http://www.kirazcioglu.com/uno-far-sinya...d-502.html
Tüm Mesajlarına Bak
02-02-2012, 09:57 PM (Bu konu en son: 02-02-2012 Tarihinde, Saat: 10:01 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: M3T3HAN.)
Yorum: #3
Üstteki dörtlü düğmesini kırmadan çıkardım .İnşallah sorun olmadan da takabilirim..İnternette farklı yerlerde farklı o kadar fiyat var ki bende şaşırdım .. Kimileri yan sanayilerde sorun yaşamış . Şimid bu alacağım yer değilde olur yada olmaz sorunu var . aynı sitede bunu 147 .00 tl ye olanı da var .. Arada kaldım yani.. Cevap için teşekkürler..

Burada verdiğiniz kirazcıoğlu kargoda ve teslimatta nasıldır güvenilir bir yer mi.?

Tüm Mesajlarına Bak
02-02-2012, 10:19 PM
Yorum: #4
Kirazcıoğlu güvenilirdir şüpheniz olmasın telefonla da görüşebilirsiniz. Aracınızı uzun kullanmayı düşüyorsanız orjinal takın. Tam oturmuyor yan sanayiler. Doğan SLX far kolu Unocanlarımızınkiyle aynı.

* 9 Nisan 2011 - 2 Kasım 2012 * 112.000 - 135.950 km. * Arası Uno Kullanıcısı Smile

Şimdilerde altında Corsa, gönlünde Uno var..
Tüm Mesajlarına Bak
02-02-2012, 10:23 PM
Yorum: #5
(02-02-2012 10:19 PM)Fehmi Gokdag Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Kirazcıoğlu güvenilirdir şüpheniz olmasın telefonla da görüşebilirsiniz. Aracınızı uzun kullanmayı düşüyorsanız orjinal takın. Tam oturmuyor yan sanayiler. Doğan SLX far kolu Unocanlarımızınkiyle aynı.

Teşekkürler Fehmi Gokdag yakında bir yerde doğan slx kolu var yeni.. 50 tl diyorlar ... Hem yakın hemde fiyat uygun inşallah sorunsuz hallederim...Giderken dörtlülerin düğmesini de götüreceğim arkasına oluyorsa alırım .. Yardımınız için gerçekten çok teşekkür ederim.. bu iyi bir haber oldu ..

Tüm Mesajlarına Bak
02-02-2012, 11:28 PM
Yorum: #6
o iş sataka gelmez paranıza kıyıp orjinal alın hem sorun yaşamazsınız hemde yan sanayi kolların yangın çıkarma riskini unutmayın.

BİTMEZ SANDIĞIM YOLLAR AYNI ÇIKMAZDA TÜKENİYOR....
Tüm Mesajlarına Bak
10-05-2012, 07:27 PM (Bu konu en son: 10-05-2012 Tarihinde, Saat: 07:29 PM düzenlenmiştir. Düzenleyen: kalpsiz.)
Yorum: #7
On silecek ses yapiyor? Yardim
Yeni konu acmak istemedim burdan yaziyorum benim unonun on silecek ses yapiyor bir yere degiyor ama nereee bilmiyorum hem bulamiyorum hem silecek bir acayip bir bilen goren anlayan yardim lutfeen tesekkurler.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
10-05-2012, 08:43 PM
Yorum: #8
RE: On silecek ses yapiyor? Yardim
(10-05-2012 07:27 PM)kalpsiz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Yeni konu acmak istemedim burdan yaziyorum benim unonun on silecek ses yapiyor bir yere degiyor ama nereee bilmiyorum hem bulamiyorum hem silecek bir acayip bir bilen goren anlayan yardim lutfeen tesekkurler.

ses yapan kauçukmu?

silecek takılan metal kısımda bir eğrilik veya uç kısmında cama temas varmı? camda çizik varmı eğer metal deyiyorsa bir şekil çizer yavaş yavaş

Kör cehalet çirkefleştirir adamı
Suskunluğum asaletimdendir.
Her lafa verecek bir cevabım var
Lakin;bir lafa bakarım laf mı diye
Birde söyleyene bakarım adam mı diye (Hz.Mevlana)

[Resim: polis-arabasi-13.gif]
10-05-2012, 10:31 PM
Yorum: #9
Benim unonunki de çizikti Big Grin

* 9 Nisan 2011 - 2 Kasım 2012 * 112.000 - 135.950 km. * Arası Uno Kullanıcısı Smile

Şimdilerde altında Corsa, gönlünde Uno var..
Tüm Mesajlarına Bak
11-05-2012, 08:23 AM
Yorum: #10
Mert merhaba muhtemelen sapta sıkınti var ama tam anlayamadim ucunu bucunu cevirdim tik yok. Ogrenmek istedigim su sapin geriye dogru kisalma ihtimali varmi? Uc kismi nerdeyse camin disina cikiyor.
Yeni Yorum Gönder 

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi